چرا داشتن ساک دستی برای هر برندی لازم است؟

بزرگ‌ترین مشکلی که اکثر کسب‌وکارها با آن روبرو هستند، نداشتن مشتریان وفادار است. کسب‌وکارها عموماً تمام توان، انرژی و سرمایه‌ی خود را به روند تولید و فروش محصول یا خدمات اختصاص می‌دهند و از مرحله‌ی مهم پس از خرید غافل می‌شوند. درحالی‌که این مرحله، بسیار حائز اهمیت است.

تصور کنید که یک مشتری بعد از خرید، محصول را در نایلونی ساده تحویل می‌گیرد و از فروشگاه خارج می‌شود. طبیعتاً این نایلون خیلی زود دور انداخته می‌شود و علاوه بر این که به طبیعت آسیب می‌رساند، به اعتبار برند هم لطمه‌ی جبران نشدنی وارد می‌کند. مشتری بعد از مدتی آن فروشگاه یا برند را فراموش می‌کند و لذت حاصل از خرید، خیلی زود به پایان می‌رسد. این تجربه‌ی تلخ برای هر کسب‌وکار و برندی می‌تواند رخ دهد اگر از تاکتیک‌های دانش تبلیغات به‌درستی استفاده نشود. استفاده از ساک دستی، یکی از مهم‌ترین اصول تبلیغات است که می‌تواند برای حل چنین معضلی مورداستفاده قرار بگیرد.

وقتی که مشتری خرید یا خدمات خود را داخل ساک دستی زیبا و اختصاصی دریافت می‌کند، حس ارزش و اعتماد به دست می‌آورد و با افتخار از این خرید، از فروشگاه خارج می‌شود. یک ساک دستی باکیفیت و زیبا، بارها قابل‌استفاده است و این یعنی لوگوی برند تا مدت‌ها جلوی چشم مخاطب خود را نمایش می‌دهد.

آفتاب شرق متضمن حس ارزشی است که کسب‌وکارها می‌توانند به مشتریان خود بدهند. ارزشی که از یک مشتری معمولی، یک مشتری وفادار دائمی می‌سازد که می‌تواند با هر بار استفاده از ساک دستی، به سفیری برای برند تبدیل شود. بسیاری از این ساک‌های دستی برای رفتن به سر کار یا مهمانی، توسط مردم مورداستفاده قرار می‌گیرند. به‌این‌ترتیب تبلیغاتی رایگان برای برند شما در سطح شهر یا کشور به جریان می‌افتد.

ازآنجایی‌که تبلیغات فقط به داشتن ساک دستی محدود نمی‌شود، ما در آفتاب شرق خدمات دیگر همچون چاپ و تولید انواع بسته‌بندی، لیبل، برچسب، کارتن، همین‌طور چاپ و تولید بروشور، پوستر، ست اداری و انواع هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

قیمت بهینه و اقتصادی

همان‌طور که می‌دانید قیمت یکی از مواردی است که می‌تواند بر روی انتخاب مشتری تأثیر قابل‌توجهی داشته باشد. آفتاب شرق همواره طراحی و ساخت ساک‌های دستی را با حداقل سود ممکن و قیمت بهینه به مشتری ارائه می‌کند. همین موضوع بسیار موردتوجه مشتری قرار گرفته است. این در حالی است که کیفیت محصولات عرضه شده به مشتری همچنان حفظ می‌شود.

طراحی ساک دستی با ایده‌های فانتزی و معمولی

ساک‌های دستی فانتزی در حال حاضر یکی از ابزارهای تبلیغاتی خاص هستند که بیشتر موردتوجه خانم‌های جوان یا خانه‌دار قرار می‌گیرند. مثلاً شرکت‌های تولید‌کننده مواد آرایشی و بهداشتی عمدتاً از ساک‌های دستی فانتزی با بند روبان یا ترویرا استفاده می‌کنند. علت این موضوع نیز کاملاً مشخص است؛ مخاطب این محصولات خانم‌ها هستند و روش‌های تبلیغاتی نیز باید باروحیه خانم‌ها سازگاری داشته باشد.

برخی از شرکت‌ها نیز باتوجه‌به اهداف و استراتژیکی که دنبال می‌کنند، از الگوهای ساده‌تری برای طراحی ساک دستی کمک می‌گیرند. در این حالت، عملاً مخاطبان شما گروه خاصی از افراد نیستند؛ بنابراین شما به هر فردی به‌عنوان مشتری توجه دارید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فرقی نمی‌کند کسب‌وکار شما چه اندازه و در چه زمینه‌ای باشد. مدیرعامل یک کارخانه بزرگ باشید، یا یک فروشنده اینترنتی. صاحب یک فروشگاه کوچک باشید یا رئیس یک شرکت. محصول شما اگر قرار است به دست مشتری نهایی برسد، به ساک دستی (Shopping bag) نیاز خواهید داشت. حتی اگر تولیدکننده عمده یک کالا هستید که در کارتن‌ها یا کیسه‌های بزرگ برای مشتریانتان ارسال می‌شود، باز مشتریان و نمایندگان فروش شما برای توزیع کالا بین مصرف‌کنندگان نهایی به ساک دستی که بعضی از افراد به آن ساک خرید، پاکت تبلیغاتی و یا شاپینگ بگ می‌گویند نیاز خواهند داشت.

استفاده از ساک دستی تبلیغاتی چه مزایای دارد؟

 1. جابه‌جایی و انتقال محصول توسط مشتری آسان‌تر می‌شود
 2. قابلیت استفاده مجدد داشته و به‌دفعات توسط مشتری به کار خواهد رفت
 3. حس لوکس بودن و ارزشمندتر بودن کالای خریداری شده را به همراه خواهد داشت
 4. نام برند تا مدت‌ها  پیش چشم مشتری خواهد بود و در ذهن وی حک خواهد شد

یک ”ساک دستی“ شیک و خوش‌طرح برای کالای درون خود ایجاد ارزش‌افزوده خواهد کرد و مشتری با رضایت بیشتری بهای کالا را حتی اگر جزو محصولات گران‌قیمت باشد خواهد پرداخت و تولیدکننده با یک‌بار هزینه، گویی ده‌ها بار برند خود را تبلیغ می‌کند.

ایجاد وفاداری در مشتری به راه‌های مختلفی امکان‌پذیر است اما در نهایت هدف اصلی تمام روش‌های تبلیغاتی، تکرار آوازه برند در ذهن مخاطب است تا در هنگام خرید، آنچه در ذهن ناخودآگاه وی حک شده است موجب تصمیم‌گیری برای خرید آن برند خاص شود. تبلیغات سنگین و گران‌قیمت تلویزیونی، بیلبوردهای کنار بزرگراه‌ها و … همگی به نقطه‌ای ختم می‌شوند که یک ساک دستی تبلیغاتی هم با قیمتی بسیار پایین‌تر، به همان نقطه خواهد رسید.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

جنس این محصولات را به دو گروه اصلی کاغذی و پارچه‌ای می‌توان تقسیم‌بندی نمود که بر اساس وزن محصول و سلیقه خود می‌توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

ساک دستی کاغذی

قابل سفارش در 3 جنس:

 • ساک دستی گلاسه
 • ساک دستی کرافت
 • ساک دستی تحریر
 1. حداقل سفارش 1000 عدد
 2. قابلیت تولید با سایز دلخواه شما
 3. امکان سفارش فوری
 4. قابلیت سفارشی‌سازی 100 درصدی

ساک دستی پارچه ای

قابل سفارش در 3 جنس:

 • ساک دستی سوزنی
 • ساک دستی برزنتی
 • ساک دستی متقال
 1. حداقل سفارش 1000 عدد
 2. رنگ‌بندی متنوع و جذاب
 3. قیمت مناسب
 4. قابلیت تولید با سایز دلخواه شما