ست اداری

یکی از محصولات پر کاربرد در سازمان‌ها و ادارات ست اداری است که به کمک آن می‌توانید کاراهای رسمی و غیر رسمی شرکت را با نظم و زیبایی بهتری انجام داد. ست اداری موجب می‌شود تا سازمان و برند شما هویت پیدا کند و شناخته شود.

چاپ ست اداری نیز به مانند دیگر محصولات چاپی به دو روش دیجیتال و افست انجام می‌شود که چاپ افست نیز خود به روش چاپ ست اداری افست اختصاصی و چاپ ست اداری افست عمومی انجام می‌شود. در این مطلب قصد داریم در مورد چاپ ست اداری افست اختصاصی صحبت کنیم.

چاپ ست اداری افست اختصاصی روشی است که صاحبان مشاغل می‌توانند برای ارسال نامه، دعوت نامه و... به سازمان دیگر از آن‌ بهره مند شوند و یکی از روش‌های چاپ تجاری و تبلیغات چاپی محبوب به شمار می‌رود.


چاپ ست اداری افست اختصاصی


همان طور که در بالا گفته شد ست اداری از نظر نوع دارای انواع طرح و روکش است در نتیجه زمانی که بخواهید یک ست افست اختصاصی داشته باشید قبل از هر کاری باید متریال و گرماژ مورد نظر خود برای چاپ را انتخاب کنید و بعد از آن به کمک یک گرافیست و طراح خوب و حرفه‌ای طرح مورد نظر خود را اجرا کنید. همان طور که در انتخاب طرح و تیراژ دست شما باز است در انتخاب رنگ نیز آزادی عمل بیشتری دارید و این نکته را نیز قبل از شروع به طراحی باید در نظر بگیرید. 


چند مزیت چاپ ست اداری اختصاصی


موفقیت در صنعت تولید و خرده فروشی به چیزی بیش از یک محصول با کیفیت نیاز دارد. مشتریان ابتدا متوجه ظاهر اداری و محصول شما می‌شوند. در قفسه‌ها، در چاپ، و از طریق قرار گرفتن در معرض رسانه‌های دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی. در چند دقیقه اول مواجهه با ست اداری شما، بسیاری از مشتریان تصمیم خود برای ماندن با سازمان شما را می‌گیرند. ست اداری شما می‌تواند موجب پیروزی شما در ارتباط با مشتری شود و یا موجب شکست شما شود. به همین دلیل است که چاپ ست ادرای افست اختصاصی به سادگی می‌تواند به شما در رسیدن به این امر کمک کند. در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا چاپ افست اختصاصی بهترین انتخاب برای تجارت شما است:


• با کیفیت بالا برای هر پروژه


با چاپ افست اختصاصی، می‌توانید هر بار انتظار یک تصویر چاپ شده با کیفیت بالا را داشته باشید. اپراتور چاپگر می‌تواند جریان جوهر را در چهار صفحه رنگی کنترل کند، که به این معنی است که چاپ‌های هدر رفته و مشکلات کنتراست کمتری وجود دارد. در نتیجه، یک ست اداری بی‌عیب و نقص با طرح مورد نظر خود را دریافت می‌کنید.


• هزینه کمتر و چرخش سریع


فرآیند راه اندازی اولیه چند مرحله اضافی را انجام می‌دهد که به اطمینان از ثبات و سرعت در چاپ سفارشات با حجم بالا کمک می‌کند. کیفیت تصاویر برای چاپ تصویر با حجم بالاتر بهتر است و هزینه کلی کاهش می‌یابد و دست شما در تعداد و تیراژ چاپ باز است. به عبارت ساده هر چه قطعات بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه هر قطعه ارزان‌تر است.


• چاپ بر روی هر سطح یا شکل


این نوع چاپ انعطاف پذیر بوده و به راحتی با سطوح و اشکال مختلف مطابقت دارد. از این نوع چاپ بر روی انواع کاغذ می‌توان استفاده کرد و از این جهت دست شما در انتخاب نوع کاغذ باز است و به راحتی می‌توانید ست اختصاصی سفارشی سازی خود را داشته باشید. لیتوگرافی افست همچنین بهترین انتخاب برای چاپ بر روی مواد مختلف مانند چوب، بوم، پارچه، فلز، پلاستیک و تمام گریدهای کاغذ است.

• صرفه جویی در زمان و هزینه 


صفحات فلزی سفارشی ایجاد شده برای پروژه شما به راحتی و مقرون به صرفه تولید می‌شوند. یک فرآیند کامپیوتری دقیق، تصاویر را مستقیماً به صفحه فلزی منتقل می‌کند و هر یک از آن‌ها قابلیت یک میلیون برداشت را دارد. 


• مناسب برای تیراژ بالا


چاپ ست اداری افست اختصاصی بهترین انتخاب شما برای سفارشات چاپ با حجم زیاد است که در آن باز تولید تصویر باید رنگی با کیفیت بالا، انتقال واضح و نتایج درجه حرفه‌ای باشد. 


چرا چاپ افست اختصاصی


شخصی سازی و سفارشی سازی تبلیغات در حال حاضر برای برندها بسیار اهمیت دارد و همین امر باعث می‌شود تا سازمان‌ها به سمت چاپ افست اختصاصی بروند و در برندینگ خود این نوع چاپ را در اولویت استراتژی خود قرار ‌دهند. برای انجام چاپ افست اختصاصی فقط کافی است برای طراحی و چاپ به  چاپخانه‌‌ای مراجعه کنید که از توان و تجهیزات لازم و کافی برای انجام این کار برخوردار باشد.

اگر چاپ ست اداری افست اختصاصی برای شما از اهمیت بالای بر خوردار است ما به شما مجموعه آفتاب شرق رضوان را پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید در هر کجایی ایران که هستید سفارش خود را به صورت اینترنتی و آنلاین ثبت کنید و در کوتاه‌ترین زمان با کیفیت‌ترین ست اداری افست اختصاصی خود را دریافت کنید.